לקוחות מספרים - סטודיו לעיצוב מוצר - לינדנברג

לקוחות מספרים

 • מנכ"ל GREENIQ

  לסטודיו לינדנברג הגענו עם רעיון ראשוני ורשימת דרישות מאתגרת. המוצר שלנו הוא גאדג׳ט טכנולוגי, מצד אחד, ובעל דרישות מחמירות למדי בעמידות בתנאי סביבה, מצד שני. גבי הצליח בכשרון רב לחבר בין הדרישות השונות ולעצב מוצר שהדהים אותנו ביופיו, בשימושיות שלו ובתכנון המכאני המוקפד שלו. מכאן הדרך להצלחת המוצר היתה מובטחת. המוצר זוכה בתחרויות ארציות ובינלאומיות כולל פרס Best-of-CES-2015 בתערוכת הטכנולוגיה השנתית בלאס ווגאס. המוצר שלנו נמכר לצרכנים, ומקבל ביקורות מעולות. העיתונות העולמית משבחת והרשת מלאה בכתבות אוהדות, הרבה בזכות העבודה הנהדרת של סטודיו לינדנברג. השירות, הזמינות ותשומת הלב שקיבלנו מגבי היו ברמה הגבוהה ביותר, וכל זאת במחיר תחרותי. אין להתפלא שאת הדור הבא של המוצר שלנו, אנחנו ממשיכים לתכנן בסטודיו לינדנברג. עם הצלחה לא מתווכים!

  עודי דהן
  מנכ"ל GREENIQ
 • ואסה טכנולוגיות יישומיות בע"מ

  למעצב תפקיד מכריע בתהליך פיתוח המוצר, במסגרתו הוא מיישם טכנולוגיה חדשה במוצר פונקציונאלי, המותאם לקהלי יעד שונים.

  עבורינו, בתור חברת סטארט-אפ שמפתחת מוצרים רפואיים, בחירת המעצב היא אחת המשימות החשובות והמשפיעות על הצלחתו או כשלונו של מוצר בפיתוח.

  מתוך היכרות מעמיקה עם התחום אני יכולה לומר בבטחה שלא פשוט למצוא מעצב שמביא איתו תכונות של מקצועיות, ידע בחומרים ובטכנולוגיות ייצור וחוש אסטטי גבוה בשילוב אמינות ענווה והקשבה אמיתית לצרכי הלקוח, תוך שימת המוצר במרכז (ולא המעצב) והדיסיפלינות השונות המרכיבות אותו. לאחר שיתוף פעולה עם מספר מעצבים, לשמחתי, מצאנו בגבי לינדנברג וצוותו את כל זאת ועוד.

  תודה על עבודה נפלאה, ממליצה בחום לכל מאן דבעי.

  סיון לביא, מנהלת פרוייקטיםR&D
  ואסה טכנולוגיות יישומיות בע"מ
 • GAMASONIC

  (תורגם מספרדית)

  עבדתי עם גבי על שישה פרוייקטים גדולים בתחום התאורה. הייתי עושה זאת שוב בכל פעם שאדרש לפתח מוצר חדש.

  בכל שלבי העבודה: איפיון המוצר, עיצוב תעשייתי, תכנון המוצר, בדיקת תבניות לייצור, הוראות הרכבה וגרפיקה, הכל. אפילו לאחר סיום הפרוייקט, "לינדנברג עיצוב תעשייתי" תומך בנו בכל הנוגע לעדכוני גרסאות בפרוייקטים שנעשו.

  גבי התלווה אלינו לספרד להשקת המוצרים שלנו בתערוכת "MATELEC " במטרה לחוות ולהקשיב את הקהל היעד שאליו מופנים המוצרים שלנו. בנוסף גבי ביקר בסין מטעמינו ע"מ לוודא שייצור התבניות מתבצע כהלכה. מה עוד אפשר לבקש?

  בתור בן אדם, עוד יותר טוב. בכנות, מצאתי חבר. מצחיק, אינטליגנטי, ותמיד מוכן לעזור. לא היכרנו באופן אישי לפני כן, ועבדנו תמיד דרך האינטרנט, אבל ביום שנפגשנו פנים מול פנים, זה היה כמו לפגוש חבר מכל החיים.

  מריאנו ארקושין
  GAMASONIC
 • מנכ"ל VPSIGN

  מה אתה חושב עלינו?

  הסיבה שבגללה פנינו ללינדברג עיצוב תעשייתי היא הרושם המקצועי שקיבלנו מהמידע הראשוני. רושם זה התחזק משמעותית לאחר קיום פגישת היכרות ראשונה . בעיקר מהדוגמאות שהוצגו בפנינו והסבר על התהליך עצמו. העבודה נעשתה בצורה מקצועית, כולל האינטראקציה עם מחלקת הפיתוח שלנו .

  על העבודה שלנו?

  העבודה נעשית בכלים ובתהליכים שמאד עוזרים בהכנת תיק הייצור של המוצר המתוכנן. קיום מפגשים תקופתיים, היצירתיות במציאת פתרונות והיכולת לתת פתרונות לבעיות השוטפות הפכו את תהליך העבודה לפורה ומועיל.

  האם היית מרוצה מהשירות שקיבלת לאורך כל תהליך הפיתוח?

  בהחלט. השירות היה ברמה גבוהה גם בצד המקצועי וגם בצד האנושי.

  האם את מרוצה מרמת המקצועיות שלנו?

  הרמה המקצועית גבוהה. החדשנות בעיצוב תוך התחשבות במגבלות ובצרכים הטכנולוגיים יצרו מוצר המצביע על רמה מקצועית גבוהה בסטנדרטים בינלאומיים.

  וכמובן כל התייחסות נוספת תתקבל בברכה.

  אנחנו נשמח להמשיך לעבוד איתכם בכל פרויקט עתידי שיהיה לנו.

  מאיר לביא
  מנכ"ל VPSIGN
 • אלביט מערכות

  אני מכיר את גבי לינדנברג מ-1997.

  כאיש עסקים גבי הוא ישר מאין כמותו, זמין ונותן שירות אמין וכנה. 
  תמיד משתדל לתת יותר משהתחייב. עומד בזמנים ללא פשרות ונותן תמיד רושם של השקעה ורצינות.

  כמעצב הוא בעל יכולות אסטטיות וטכניות מעולות. הוא יכול לקחת קופסא משעממת ולהפכה למוצר מודרני וסקסי.

  כמו כן הוא מסוגל לתכנן תכנון מכאני והכנה ליצור ברמה שאינה נופלת ממהנדסי המכאניקה שעבדתי איתם. ועולה על רובם ככולם בתחומי הפלסטיקה והצורות המורכבות.

  כאיש צוות פיתוח הוא בעל כישרון לתת את היכולות שלו ללא התנשאות ואגו האופייני לעיתים לבעלי מקצוע מנוסים כמוהו. תמיד נעים לעבוד איתו גם כאשר יש לחץ זמן.

  אולי זה האופי הארגנטינאי המפורסם אבל תמיד אפשר לסמוך עליו שהוא יהיה שם בזמן וברמה הדרושה תוך מתן תחושה טובה לכלל אשי הצוות. 
  מומלץ בחום

  יניב שושן, ראש תחום עיצוב והנדסת אנוש
  אלביט מערכות