לינדנברג עיצוב תעשייתי - סטודיו לעיצוב מוצר - לינדנברג

לינדנברג עיצוב תעשייתי

עיצוב המוצר שלך מתחיל כאן!

מה אנחנו עושים?

סטודיו לינדנברג עיצוב תעשייתי, מתמחה בעיצוב מוצר ותכנון מכאני של מכשירים ומוצרים עבור חברות הי טק, בתחום התקשורת, מכשור רפואי, מוצרים צבאים, ומוצרי צריכה. אנו מעצבים מוצרים מוקפדים, מתכננים את המוצר באופן יעיל ומדוייק, תוך התחשבות בתהליכי ההרכבה והתחזוקה. אנחנו נעזור לכם להפיק את האב טיפוס לאחר סיום השלב התכנוני, ונלווה אתכם לאורך כל תהליך הייצור, לרבות הפקת תיק ייצור ופיקוח מקרוב על תהליך הייצור.

מה מיוחד בתהליך שלנו?

יחודיות שלנו היא בשיטת העבודה המשלבת עיצוב מוצר ותכנון מכאני כחלק אינטגרלי מתהליך הפיתוח. אנחנו יודעים להקשיב לצרכים שלכם, לשאול את השאלות הנכונות, ולתרגם את המאפיינים שהגדרתם למוצר מוגמר. יש לנו ניסיון מוכח ותהלכי עבודה מדידים ואפקטיבים שמניבים מוצרים מוצלחים. מהשלבים הראשונים ניהיה ממוקדי מטרה, וכל רעיון יצירתי שנציע יהיה מגובה בהיתכנות טכנולוגית.

מה הכי חשוב לנו?

חשוב לנו שתיהו רגועים ושתרגישו נינוחים כי מרגע שמתחילים לעבוד ביחד, אנחנו נעשה כל מאמץ כדי להוביל את המוצר שלכם להצלחה. חשוב לנו להיות שותפים לדרך, ולתת לכם את הפתרונות היצירתים ביותר. חשוב לנו לפתח קשרים ארוכי טווח עם לקוחותינו, המבוססים על כבוד והערכה הדדית. חשוב שתהנו מהניסיון העשיר שלנו שנצבר לאורך 16 שנה של עבודה בתחום. והכי חשוב שתמיד תקבלו מענה עם חיוך על הפנים :)

בתחום מוצרי התקשורת אנו מתיחסים לכל המכשירים המשדרים כגון טאבלטים, טלפונים, רכזות, ראוטרים וכו. בדרך כלל מוצרים אלו מכילים טכנולוגיה ייחודית שהלקוח או החברה מבקשת לזווד (מלשון "מזוודה" המכילה את רכיבי המכשיר). זיווד של מוצר תקשורת יכול להתבצע בעזרת חומרים פלסטים או מתכתים.

צפו בעבודות עיצוב עיצוב מוצרי תקשורת

עיצוב מוצרים רפואים הינו תחום עתיר ידע וטכנולוגיה. בפרוייקטי עיצוב מוצרים רפואיים אנו נדרשים להבין ולהכיר היטב את הסביבות השונות בהן המכשיר הרפואי עשוי לפעול.

בלינדנברג עיצוב תעשייתי, אנו מעצבים ומתכננים מוצרים רפואים לא פולשנים. חשוב להדגיש שלעומת תחומים אחרים שבהם אנו פועלים, תחום המוצרים הרפואים הינו המאתגר מכולם, מכיוון שמכשירים רפואיים עשויים לפעול בסביבות מוגדרות המגבילות או מאפיינות חלקים במכשיר וגם אופן השימוש במכשיר עשוי לאפיין ולהגדיר תנאים בעיצובו.

דבר מעניין במוצרים רפואים הוא העובדה שישנם שני משתמשים בשרשרת השימוש של המוצר. הראשון יכול להיות הרופא/ה, אח/אחות. הם מקבלים את המוצר, לומדים כיצד להשתמש בו ולאחר מכן מתקינים או מלבישים אותו ע"ג המשתמש קצה השני, שזה החולה/פציינט. לשני המשתמשים דרישות תפעוליות וארגונומיות שונות. נתון זה מגדיל את מורכבות הפיתוח של המוצר ודורש יצירתיות ומתן פתרונות מדוייקים ויחודים לתחום.

צפו בעבודות עיצוב עיצוב מוצרים רפואיים

מוצרים צבאיים או מוצרים בטחוניים, שונים מאוד בנראות ובעיצוב ממוצרים אזרחים. לרוב, בעיצוב מוצר צבאי, אנו נדרשים להתמודד עם דרשיות לקשיחות המוצר מבחוץ והגנה על רכיביו הפנימיים בתנאי הפעלה קשוחים בסטנדרט הצבאי.

מימשקים חיצונים של מוצרים צבאים כמו קונרטורים, מקשים, ומסכים, יהיו מוגני מים ואבק ובעלי MIL-STD, (תקן צבאי) מה שהופך אותם לגדולים ומגושמים יותר ולפעמים גם יקרים יותר.

עיצוב של מוצרים צבאים קיבל תנופה בשנים האחרונות. חברות בתחומים הבטחונים השכילו להבין שכדי לספק מוצרים איכותים יותר, נוחים יותר ובעלי נראות מתקדמת יותר, יש צורך בעיצוב מוצר. למשל, חייל שצריך לצאת לפעולה, ירגיש בטוח יותר כאשר ברשותו מותקנת כוונת לנשק קלת משקל, נוחה וברורה להפעלה והמשקפת את הביצועים המעולים שלה כדוגמאת MEPROLIGHT.

צפו בעבודות עיצוב עיצוב מוצרים צבאים

IoT- Internet of things או בעברית "האינטרנט של הדברים" הינו תחום יחסית חדש המשלב לרוב טכנולוגיות משדרות עם אפלקציה UX. 

לפני "עידן האייפון" מכשירים למינהם היו נראים מעט שונים. מדוע? משום שכדי להפעיל מוצר כלשהו היה צורך בממשקים יעודים כמו מקשים ומסך. היום הטכנולוגיה המתקדמת וירידה של מחירי הרכיבים האלקטרונים, מאפשרים ליזמים ומפתחים לייצר מוצרים ללא ממשק משתמש אלא דרך אפליקציה בעזרת הטלפון החכם.

מוצרי IoT הם מאפיינים בהיותם בעלי חזות נקיה, וללא ממשקי משתמש. בדרך כלל העיצוב שלהם מאוד נקי ונעים לעיין.

צפו בעבודות עיצוב עיצוב מוצרי IOT

הסטודיו שלנו מתמחה בעיצוב  תעשייתי ותכנון מכאני של מוצרים מפלסטיק. החוזק והיחודיות שלנו נובעים מהיכולות לשלב בין דיציפלינת העיצוב התעשייתי והתכנון המכאני. התהליך שלנו מתחיל כמובן בעיצוב של מוצרים אך תמיד עם ראייה להמשך, לאיך מייצרים את המוצר. השלבים המוקדמים בעבודה הם החשובים ביותר, ואנחנו לא רוצים לבזבז את הזמן שלנו ולא של לקוחותינו על קונספטים שלא ניתנים לייצור, לכן אנו משקיעים זמן ומחשבה בשלבי העיצוב הראשונים, כדי לתת ללקוחותינו פריסה רעיונית רחבה אך מציאותית כאחד. 

תחום שמתפתח מאוד בשנים האחרונות הינו התחום של המוצרים הלבישים. הודות למזעור רכיבים אלקטרונים ופיתוח של טכנולוגיות חדשות במיוחד בתחום החיישנים.

מוצרים לבישים הם מכשירים אלקטרונים שניתן "ללבוש" על הגוף בדגש על נוחות. באופן עקרוני גם תיק גב הינו מוצר לביש, אך הכוונה במקרה הנ"ל היא על מוצרים שמתאימים באופן מושלם לגוף האדם, קלי משקל וככל הניתן נוחים בלתי מורגשים על הגוף.

תחום זה משלב חומרים פלסטים, חומרים רכים או טקסטיל וחיישנים אלקטרונים.

דוגמה טובה למוצר לביש הינו המוצר שעיצבנו לחברת VASA. מכשיר המסייע לאמא מניקה למדוד את כמות החלב שהתינוק ינק.  בעיצוב של מוצר זה, התמודדנו עם אתגרים המשלבים את העקרונות של מוצר לביש, שכן היה צורך בעיצוב של מוצר קטן, נוח וטכנולוגי.

פיתוח קונספט:

 כל פרוייקט מתחיל מנקודה אחרת. ישנם כאלה שמאוד מגובשים בעמדתם, אך יש אחרים שמתקשים לדמיין את המוצר שלהם וכיצד יראה בסוף התהליך. פיתוח קונספט הוא שלב הכרחי בתחילת פרוייקט. לפעמים אנו נדרשים לפתח קונספט פונקציונלי, ולעיתים קונספט צורני. חשוב מאוד להקדיש מחשבה וזמן לשלב הזה, שכן הצלחתו בוודאות יקבע את הצלחת המוצר. הדרכים למימוש הצלחת השלב הזה, הם בעזרת רישומים ידנים או סקיצות ממוחשבות, תלוי באופי הפרוייקט.

עיצוב המוצר:

11

 מי שיגיע אלינו מגובש בעמדתו,  נציע לו להתחיל את העבודה משלב של עיצוב המוצר. לרוב, שלב זה מתבצע בעזרת תוכנה תלת מימדית, ובה ניתן "למדל" כל רכיב או חלק של המוצר. לאחר שכל רכיבי הבסיס בנוים, ניתן יהיה להתחיל לעצב את המוצר או במילים אחרות לתת לו "סטיילינג". מעצב מוצר מקצועי ידע לקחת בחשבון בשלבי העיצוב, טכנולוגיות לייצור וחומרים מתאימים למוצר, שכן העיצוב יהיה מושפע מטכניקת הייצור שיוגדרו.

תכנון המוצר:

 תכנון מכאני של המוצר הינו השלב שבו יורדים לפרטים באופן מקסימלי, ועובדים באופן פרטני על כל חלק של המוצר. שלב זה דורש מהמתכנן המכאני הבנה טכנולוגית מעמיקה, שכן בדרך כלל במוצר נתון ישנם מגוון טכנולוגיות לייצור, ויש צורך לשלבן ביחד. שלב זה הוא גם שלב אינטגרטיבי, ובו בודקים שכל מכלולי המוצר כמו מעגלים אלקטרונים, מנגנונים וקליפות המעטפת מתחברים למוצר אחד מושלם.

הפקת אב טיפוס:

10

 יש מגוון אפשרויות לייצור אבי טיפוס.  בסטודיו לעיצוב מוצר לינדנברג, מדפסת תלת מימדית שמסייעת לנו בשלבי הפיתוח וגם משמשת אותנו להצגת מודלים פיזים ללקוחותינו. ישנם גם לשכות שרות שמספקות שירותי מידול מקצעוי, שעם חלקן אנחנו עובדים באופן קבוע. בנוסף, כאשר מדובר במודלים מורכבים ומרובי חלקים המצריכים ייצור אצל ספקים שונים, אנחנו יכולים להפיק את הדגם עבורכם, וכך לחסוך לכם המון עלויות וטרטורים מיותרים.

פתרונות מחוץ לקופסה:

 מה בעצם אנחנו עושים? אנחנו מעצבים מוצרים, בתחומים מגוונים... אך פעמים רבות, פונים אלינו לקוחות שמחפשים פתרונות ורעיונות שונים מהרגיל עבור בעיות שנתקלים בהם במהלך פיתוח המוצר או במהלך חיי המוצר. אנו המעצבים בורכנו ביכולת לשלב עולמות שונים, כמו עיצוב והנדסה, אומנות וטכניקות ייצור, והיכולות הללו עוזרות לנו לספק רעיונות יוצאים מן הכלל שיכולים להיות ההבדל בין הצלחה ולבין אי-הצלחה של המוצר.

תכנון מנגנונים וחישובים מכאנים:

 ישנם מוצרים המכילים מנגנונים מכאנים מורכבים, כמו מנועים, מנופים גלגלי שיניים וכד'. גם פרוייקטים הדורשים חישובי עומס ותכנון לתנאי סביבה מיוחדים. אנחנו נוכל לתת לכם את כל המענה התכנוני, בעזרת מהנדסי מכונות מיומנים ומנוסים וכל זה תחת קורת גג אחת. חשוב מאוד להדגיש את שאנחנו תמיד עם יד על הדופק גם בהיביט העיצובי של המוצר, ואף פעם לא נזניח את החשיבות למראה המוצר.

ייצור:

 ייצור מוצרים הינו שלב בו אנחנו קוצרים את הפירות של כל העבודה המקיפה שביצענו במהלך שלבי העיצוב של המוצר, והתכנון המכאני. אנחנו מכירים את המוצר היטב ומומלץ מאוד שנמשיך ללוות את תהליך הייצור. לייוי בשלבי הייצור כולל תקשורת עם הייצרנים השונים, ופיקוח של מהנדס בכיר לאורך כל שלבי הייצור. אנחנו נוכל להמליץ לכם על ייצרנים שאנו סומכים עליהם, ושיכולים לספק לכם את התוצרים הטובים ביותר.

פתרונות מיוחדים ליזמים:

בין לקוחותינו, אנו שומרים פינה חמה מאוד ליזמים וחברות סטארט אפ בשלבים המוקדמים ביותר של פיתוח המוצר. יש לנו "פתרונות" מותאמים עבורכם. אנו מסוגלים להגשים לכם את החלום,  בעזרת אמצעי המחשה שישאירו אתכם ואת המשקיעים פעורי פה, וכל זה במחירים הוגנים.

 • 1
  פיתוח קונספט
 • 2
  תכנון ועיצוב מוצר
 • 3
  אב טיפוס ותיק מוצר
 • 4
  ייצור

תהליך העבודה מתחיל בהקשבה. הבנת הלקוח ודרישות המוצר. בשלב זה אנו מציעים רעיונות עיצובים ופונקציונלים לצורך קביעת אבני יסוד להמשך העבודה. כדי לפתח קונספט מנצח, אנחנו מאבחנים ראשית את ה"נקודות הכואבות" ומציעים פתרונות אמיתים וברי ביצוע.

שיטת העבודה שלנו מאופיינת ביכולת שילוב בין עיצוב המוצר לתכנון המכאני שלו. היתרון של שיטה זו מקנה לנו אפשרות לשלוט בתהליך הפיתוח באופן מקסימלי, שכן עיצוב המוצר נתמך בתכנון מכאני נכון ולהיפך.

שלב הייצור מתקרב אך לפני כן יש לייצר אב טיפוס ע"מ לבדוק את התכן המכאני, ולהתרשם מהעיצוב של המוצר. ביכולתינו לספק לכם אבי טיפוס מורכבים, וברמת ביצוע גבוהה מאוד. לאחר מכן נכין תיק מוצר המכיל את כל הנתונים הנדרשים לייצור המוצר.

בשלב זה, אנו יכולים לללוות אתכם בכל שלווי הייצור של המוצר ואף לסייע בייצור שלו. אנו נמליץ לכם על הייצרנים הטובים ביותר או שנייצר עבורכם את המוצר.